Low

AFBR-5803Z - 

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM LIMITED AFBR-5803Z

De afbeeldingen zijn alleen bedoeld ter illustratie. Raadpleeg de productomschrijving.

Artikelnr. fabrikant:
AFBR-5803Z
Ordercode:
9450025
Technische datasheet:
(EN)
Bekijk alle technische documenten

Productoverzicht

The AFBR-5803Z is a 125MBd MMF Transceiver for fast Ethernet (100Base-FX)/ATM/FDDI. The device provides the system designer with products to implement a range of fast Ethernet, FDDI and ATM (Asynchronous transfer mode) designs at the 100Mbps-125MBd rate. The transceivers are all in the industry standard 1 x 9 SIP package style with either a duplex SC or a duplex ST* connector interface.
  • Full compliance with the optical performance requirements of the FDDI PMD standard
  • Full compliance with the FDDI LCF-PMD standard
  • Full compliance with the optical performance requirements of the ATM 100Mbps physical layer
  • Full compliance with the optical performance requirements of 100Base-FX version of IEEE 802.3u
  • Wave solder and aqueous wash process compatible
  • 3.3V or 5V Single power supply
  • 0 to 70°C Operating temperature range

Toepassingen

Computers & Computer Peripherals, Fibre Optics, Industrial

Productgegevens

:
1300nm
:
5V
:
100Mbps
:
-
Zoeken naar vergelijkbare producten Kies en wijzig de bovenstaande eigenschappen om soortgelijke producten te zoeken.

Similar Products

BROADCOM LIMITED
AFBR-5803AZ

Prijs voor: per stuk 1

1+ € 37,71

Alternatieven

Geselecteerde vergelijken
Artikelnummer fabrikant
Ordercode
Fabrikant / beschrijving
Beschikb
Prijs voor
Hoeveelheid
Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

per stuk

1+ € 37,71 10+ € 31,99 25+ € 28,08 50+ € 24,17 meer...

Gerelateerde Zoekopdrachten

89 Op voorraad

86 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock)

3 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock)

zie uiterste tijden
 
Voorraad en levertijden controleren

170 is beschikbaar voor levering op 1-jan-2018

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 1-1-18
€ 32,56 32.56
Prijs voor:
per stuk
Meerdere: 1 Minimum: 1
Hoeveelheid Prijs
1 + € 32,56
10 + € 27,81
25 + € 24,56
60 + € 20,52
200 + € 20,11
400 + € 19,70
600 + € 19,29
No longer stocked:: No Longer Manufactured::

Beoordelingen van klanten

Community

Wilt u informatie zien over dit product van andere klanten?

 Lees discussies, blogs en documenten van onze community leden.

Filters:

Stel een vraag aan een van onze experts of begin een discussie en ontvang antwoorden van experts van de leverancier en mede-engineers in onze community.