U hebt in de velden die hieronder gemarkeerd worden weergegeven een waarde ingevoerd die ongeldige tekens bevat. Pas uw selectie aan met behulp van alleen geldige tekens.

Het product komt mogelijk niet exact overeen met uw zoekopdracht

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

 
 

AFBR-1310Z

Fiber Optic Transmitter, 1310 nm, 60 mA, 5 V, 15 V

BROADCOM AFBR-1310Z

De afbeeldingen zijn alleen bedoeld ter illustratie. Raadpleeg de productomschrijving.

Artikelnr. fabrikant:
AFBR-1310Z
Ordercode:
2393444
Technische datasheet:
AFBR-1310Z   Datasheet
Bekijk alle technische documenten

Productoverzicht

The AFBR-1310Z is a compact high performance Fibre Optic Transmitter for multi GHz analogue communication over single mode optical fibre. This transmitter incorporates a linear wide bandwidth InGaAsAl/InP Fabry-Perot laser packaged inside a TO-header, coupled to a single mode fibre pigtail terminated with a standard FC/PC connector, a monitor photodiode for closed loop operation, a 50R input impedance linear RF amplifier and a bias network that allows to separately control the laser average output power. This FP laser emitter transmitter operates at a nominal wavelength of 1310nm. Access to RF input, electrical control signals I/Os and amplifier supply is through a flexible printed circuit board. The RF input is self-biased and AC coupled and thus does not require an external DC block. A suitable bracket is used to mount the transmitter onto a PCB or metal substrate.
  • Single mode glass fibre
  • Pairs to AFBR-2310Z receiver for multi GHz analogue links
  • High performance 1310nm Fabry-Perot laser

Toepassingen

Fibre Optics, Building Automation, Communications & Networking

Productgegevens

Wilt u soortgelijke producten bekijken? Selecteer hieronder uw gewenste attributen en druk op de knop ×


:
1310nm

:
-

:
-

:
60mA

:
5V

:
15V

:
-

:
FC

:
-

Zoeken naar vergelijkbare producten Kies en wijzig de bovenstaande eigenschappen om soortgelijke producten te zoeken.

Technische documenten (2)

Niet langer geproduceerd

€ 69,82

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

Prijs voor:
per stuk
Meerdere: 1 Minimum: 1
Hoeveelheid Prijs Uw prijs
 
 
1+ € 69,82
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
5+ € 67,49
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
10+ € 64,01
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
50+ € 59,45
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
 
 

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Toevoegen aan winkelwagen Nalevering Vooruit Bestellen
Toevoegen
Beperkt artikel
Onderdeelnr. toevoegen / Regelopmerking
Totaalprijs:
Totaalprijs: ( )
Totaalprijs: --

Beoordelingen van klanten

Vragen en antwoorden van klanten