Fibre Optic Attenuators & Connectors

: 13 gevonden producten
filter toegepast
Fabrikant
= TE CONNECTIVITY
Categorieën
1 filter(s) geselecteerd
13 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Fabrikant

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

filter toegepast
Fabrikant
= TE CONNECTIVITY
Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
Meer productgegevens Gegevens
Eigenschappen toevoegen aan de tabel

Selecteer de eigenschappen die u aan de kolommen aan het eind van de tabel wilt toevoegen.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Fibre Optic Connector Type Fibre Type Fibre Diameter Connector Body Material Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
2102866-2 .
2102866-2 . - Fiber Optic Connector, MT, Multimode, Thermoplastic Body

2970631

Fiber Optic Connector, MT, Multimode, Thermoplastic Body

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Rechtstreekse verzending vanaf leverancier

1+ € 80,59

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
MT Multimode - Thermoplastic Body -
2102866-1 .
2102866-1 . - Fiber Optic Connector, MT, Multimode, Thermoplastic Body

2970630

Fiber Optic Connector, MT, Multimode, Thermoplastic Body

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Rechtstreekse verzending vanaf leverancier

1+ € 65,18

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
MT Multimode - Thermoplastic Body -
2332897-1
2332897-1 - EXPANDED BEAM, MULTIMODE, 126UM

3533471

 
Nieuw product
+
RoHS

EXPANDED BEAM, MULTIMODE, 126UM

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

1+ € 72,33 5+ € 63,28 10+ € 60,76 25+ € 56,93 50+ € 52,81 100+ € 49,76 250+ € 49,75 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
Expanded Beam Multimode 126µm Brass Body PRO BEAM Series
2332899-1
2332899-1 - EXPANDED BEAM, MULTIMODE, 126UM

3533472

 
Nieuw product
+
RoHS

EXPANDED BEAM, MULTIMODE, 126UM

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

1+ € 92,98 5+ € 81,36 10+ € 78,10 25+ € 73,19 50+ € 67,89 100+ € 63,97 250+ € 63,95 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
Expanded Beam Multimode 126µm Brass Body PRO BEAM Series
2313255-1
2313255-1 - EXPANDED BEAM, SINGLEMODE, 125.5UM

3533469

 
Nieuw product
+
RoHS

EXPANDED BEAM, SINGLEMODE, 125.5UM

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

1+ € 72,33 5+ € 63,28 10+ € 60,76 25+ € 56,93 50+ € 52,81 100+ € 49,76 250+ € 49,75 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
Expanded Beam Singlemode 125.5µm Brass Body PRO BEAM Series
2313256-1
2313256-1 - EXPANDED BEAM, SINGLEMODE, 125.5UM

3533470

 
Nieuw product
+
RoHS

EXPANDED BEAM, SINGLEMODE, 125.5UM

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

1+ € 92,98 5+ € 81,36 10+ € 78,10 25+ € 73,19 50+ € 67,89 100+ € 63,97 250+ € 63,95 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
Expanded Beam Singlemode 125.5µm Brass Body PRO BEAM Series
3-2120864-1
3-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484319

Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Beschikbaar tot einde voorraad

1+ € 4,62

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
LC Multimode - Zinc Body Variant 14
3-2120875-1
3-2120875-1 - Fiber Optic Adapter, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484327

Fiber Optic Adapter, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Beschikbaar tot einde voorraad

1+ € 9,71

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
2-2120875-1
2-2120875-1 - Fiber Optic Adapter, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484326

Fiber Optic Adapter, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Beschikbaar tot einde voorraad

1+ € 14,13

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
228087-1
228087-1 - Fiber Optic Connector, Dry Non Polish (DNP), 980µm / 1000µm, Thermoplastic Body, Optimate Series

2452373

Fiber Optic Connector, Dry Non Polish (DNP), 980µm / 1000µm, Thermoplastic Body, Optimate Series

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ € 1,45 50+ € 0,938 100+ € 0,854 250+ € 0,763 500+ € 0,667 1000+ € 0,585 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
Dry Non Polish (DNP) - 980µm / 1000µm Thermoplastic Body Optimate Series
2-2120871-1
2-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484323

Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ € 14,63 5+ € 14,11 10+ € 13,59 25+ € 12,20 50+ € 11,85 75+ € 10,45 Meer prijzen...

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
LC Singlemode - Zinc Body Variant 14
2-2120864-1
2-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484318

Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ € 14,29 5+ € 13,78 10+ € 13,27 25+ € 11,91 50+ € 10,21

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
LC Singlemode - Zinc Body Variant 14
3-2120871-1
3-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484324

Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

TE CONNECTIVITY

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Beperkt artikel
LC Multimode - Zinc Body Variant 14