Fibre Optic Transceiver Modules

: 56 gevonden producten
Indeling filter:
0 filter(s) geselecteerd
56 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Wavelength Typ
Min./max. Supply Voltage
Min./max. Data Rate Max
Min./max. Product Range

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

 
Geselecteerde vergelijken Vergelijken
Meer productgegevens Gegevens
Eigenschappen toevoegen aan de tabel

Selecteer de eigenschappen die u aan de kolommen aan het eind van de tabel wilt toevoegen.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Supply Voltage 3.3VDC
Data Rate Max 1.25Gbps

+ Bekijk alle productinformatie

FOXCONN 

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

8 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

  • 20 meer zal beschikbaar zijn op 18-9-20
  • We hebben meer op voorraad in de week vanaf 14-9-20

    Wavelength Typ -
    Supply Voltage 3.3VDC
    Data Rate Max 1.25Gbps
    Product Range -

    8 Op voorraad

    1+ € 102,00 Prijs voor 5+ € 84,54 Prijs voor 10+ € 75,80 Prijs voor 50+ € 69,96 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 102,00 5+ € 84,54 10+ € 75,80 50+ € 69,96

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    - 3.3VDC 1.25Gbps -
    AFBR-5803Z
    AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    9450025

    Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    41 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

  • 170 meer zal beschikbaar zijn op 8-10-20
  • We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps
    Product Range -

    41 Op voorraad

    1+ € 29,40 Prijs voor 5+ € 27,66 Prijs voor 10+ € 22,75 Prijs voor 50+ € 21,28 Prijs voor 100+ € 19,51 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 29,40 5+ € 27,66 10+ € 22,75 50+ € 21,28 100+ € 19,51

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm 5V 100Mbps -
    HFBR-5963ALZ
    HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    1247692

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1308nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    71 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 1308nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps
    Product Range -

    71 Op voorraad

    1+ € 53,65 Prijs voor 5+ € 49,05 Prijs voor 10+ € 45,75 Prijs voor 50+ € 39,87 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 53,65 5+ € 49,05 10+ € 45,75 50+ € 39,87

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1308nm 3.3V 1.25Gbps -
    AFBR-5803TZ
    AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    9450068

    Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    19 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    34 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps
    Product Range -

    53 Op voorraad

    1+ € 30,27 Prijs voor 5+ € 28,49 Prijs voor 10+ € 23,43 Prijs voor 50+ € 21,92 Prijs voor 100+ € 20,09 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 30,27 5+ € 28,49 10+ € 23,43 50+ € 21,92 100+ € 20,09

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm 5V 100Mbps -
    AFBR-57F5PZ
    AFBR-57F5PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

    2497332

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 14.025Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    4 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 14-9-20

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 14.025Gbps
    Product Range -

    4 Op voorraad

    1+ € 54,06 Prijs voor 5+ € 53,64 Prijs voor 10+ € 53,23 Prijs voor 50+ € 52,81 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 54,06 5+ € 53,64 10+ € 53,23 50+ € 52,81

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 14.025Gbps -
    HFBR-57E5APZ
    HFBR-57E5APZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

    1863194

    Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1308nm
    Supply Voltage 3.6V
    Data Rate Max 125Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    1.145 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 1308nm
    Supply Voltage 3.6V
    Data Rate Max 125Mbaud
    Product Range -

    1.735 Op voorraad

    1+ € 51,13 Prijs voor 5+ € 46,76 Prijs voor 10+ € 43,62 Prijs voor 50+ € 37,98 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 51,13 5+ € 46,76 10+ € 43,62 50+ € 37,98

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1308nm 3.6V 125Mbaud -
    AFBR-57R5APZ
    AFBR-57R5APZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    1651734

    Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 4.25Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    39 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    145 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

  • 25 meer zal beschikbaar zijn op 24-7-20
  • 25 meer zal beschikbaar zijn op 21-8-20
  • 225 meer zal beschikbaar zijn op 18-9-20
  • We hebben meer op voorraad in de week vanaf 14-9-20

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 4.25Gbps
    Product Range -

    185 Op voorraad

    1+ € 35,28 Prijs voor 5+ € 33,24 Prijs voor 10+ € 31,19 Prijs voor 50+ € 29,59 Prijs voor 100+ € 27,99 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 35,28 5+ € 33,24 10+ € 31,19 50+ € 29,59 100+ € 27,99

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 4.25Gbps -
    AFBR-59F3Z
    AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

    3014799

    Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    25 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 27-7-20

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1Gbps
    Product Range -

    109 Op voorraad

    1+ € 23,12 Prijs voor 5+ € 21,77 Prijs voor 10+ € 17,89 Prijs voor 50+ € 16,74 Prijs voor 100+ € 16,35 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 23,12 5+ € 21,77 10+ € 17,89 50+ € 16,74 100+ € 16,35

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    650nm 3.3V 1Gbps -
    AFBR-5972Z
    AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    2070243

    Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 100Mbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    21 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 100Mbps
    Product Range -

    121 Op voorraad

    1+ € 24,02 Prijs voor 5+ € 21,47 Prijs voor 10+ € 17,65 Prijs voor 50+ € 16,52 Prijs voor 100+ € 15,97 Prijs voor 250+ € 14,65 Prijs voor Meer prijzen...

    Aantal

    per stuk

    1+ € 24,02 5+ € 21,47 10+ € 17,65 50+ € 16,52 100+ € 15,97 250+ € 14,65 Meer prijzen...

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    650nm 3.3V 100Mbps -
    AFBR-59SMI2Z
    AFBR-59SMI2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

    2917848

    Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 250Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    96 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 650nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 250Mbaud
    Product Range -

    152 Op voorraad

    1+ € 32,50 Prijs voor 5+ € 30,57 Prijs voor 10+ € 25,13 Prijs voor 50+ € 23,51 Prijs voor 100+ € 21,56 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 32,50 5+ € 30,57 10+ € 25,13 50+ € 23,51 100+ € 21,56

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    650nm 3.3V 250Mbaud -
    AFBR-57E6APZ-HT
    AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    2917845

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    3 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    86 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud
    Product Range -

    89 Op voorraad

    1+ € 49,59 Prijs voor 5+ € 46,98 Prijs voor 10+ € 40,32 Prijs voor 50+ € 35,75 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 49,59 5+ € 46,98 10+ € 40,32 50+ € 35,75

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm 3.3V 125Mbaud -
    AFBR-57E6APZC
    AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    2917844

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    5 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    52 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 22-3-21

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud
    Product Range -

    57 Op voorraad

    1+ € 47,42 Prijs voor 5+ € 45,27 Prijs voor 10+ € 43,11 Prijs voor 50+ € 38,80 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 47,42 5+ € 45,27 10+ € 43,11 50+ € 38,80

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm 3.3V 125Mbaud -
    AFBR-57B4APZ
    AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

    2917843

    Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 50Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    89 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 25-1-21

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 50Mbaud
    Product Range -

    89 Op voorraad

    1+ € 46,82 Prijs voor 5+ € 44,69 Prijs voor 10+ € 42,55 Prijs voor 50+ € 38,30 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 46,82 5+ € 44,69 10+ € 42,55 50+ € 38,30

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 50Mbaud -
    AFBR-5921ALZ
    AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

    2497331

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 2.125Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    8 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    1 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 14-9-20

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 2.125Gbps
    Product Range -

    9 Op voorraad

    1+ € 34,27 Prijs voor 5+ € 32,28 Prijs voor 10+ € 30,29 Prijs voor 50+ € 27,81 Prijs voor 100+ € 25,32 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 34,27 5+ € 32,28 10+ € 30,29 50+ € 27,81 100+ € 25,32

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 2.125Gbps -
    AFBR-59E4APZC
    AFBR-59E4APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    2917846

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    53 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 22-3-21

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 125Mbaud
    Product Range -

    53 Op voorraad

    1+ € 55,07 Prijs voor 5+ € 52,57 Prijs voor 10+ € 50,06 Prijs voor 50+ € 45,06 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 55,07 5+ € 52,57 10+ € 50,06 50+ € 45,06

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm 3.3V 125Mbaud -
    HFBR-5911LZ
    HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    1247689

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    2 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

  • 10 meer zal beschikbaar zijn op 7-8-20
  • We hebben meer op voorraad in de week vanaf 14-9-20

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps
    Product Range -

    2 Op voorraad

    1+ € 54,45 Prijs voor 5+ € 51,35 Prijs voor 10+ € 48,24 Prijs voor 50+ € 44,96 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 54,45 5+ € 51,35 10+ € 48,24 50+ € 44,96

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 1.25Gbps -
    SFP-FXM/LC-AE
    SFP-FXM/LC-AE - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    2893508

    TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    ADVANTECH

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Product Range SFP Series

    + Bekijk alle productinformatie

    ADVANTECH 

    TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    Amerikaanse voorraad
    Amerikaanse voorraadartikelen komen uit ons magazijn in de Verenigde Staten. Per bestelling wordt eenmalig 25,- aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aantal Amerikaanse voorraadartikelen dat u bestelt. De levertijd voor voorradige artikelen is drie werkdagen.

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.

    Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 12-10-20

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max -
    Product Range SFP Series

    4 Op voorraad

    1+ € 73,34 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    1+ € 73,34

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm 3.3V - SFP Series
    SFP-GLX/LC-10E
    SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    2893509

    TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    ADVANTECH

    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Product Range SFP Series

    + Bekijk alle productinformatie

    ADVANTECH 

    TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    Amerikaanse voorraad
    Amerikaanse voorraadartikelen komen uit ons magazijn in de Verenigde Staten. Per bestelling wordt eenmalig 25,- aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aantal Amerikaanse voorraadartikelen dat u bestelt. De levertijd voor voorradige artikelen is drie werkdagen.

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.

    Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 24-8-20

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
    Wavelength Typ 1310nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max -
    Product Range SFP Series

    3 Op voorraad

    1+ € 115,00 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    1+ € 115,00

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm 3.3V - SFP Series
    GMFIBER-SFP-500
    GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

    3218976

    TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

    RED LION CONTROLS

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    RED LION CONTROLS 

    TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    Amerikaanse voorraad
    Amerikaanse voorraadartikelen komen uit ons magazijn in de Verenigde Staten. Per bestelling wordt eenmalig 25,- aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aantal Amerikaanse voorraadartikelen dat u bestelt. De levertijd voor voorradige artikelen is drie werkdagen.

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.

    Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 3-8-20

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 1.25Gbps
    Product Range Sixnet Series

    1 Op voorraad

    1+ € 258,00 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    1+ € 258,00

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
    N286-01GLC-TE
    N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

    3494149

     
    Nieuw product
    Data Sheet

    TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

    TRIPP-LITE

    Data Rate Max 1Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    TRIPP-LITE 

    TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M Nieuw

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    Amerikaanse voorraadartikelen komen uit ons magazijn in de Verenigde Staten. Per bestelling wordt eenmalig 25,- aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aantal Amerikaanse voorraadartikelen dat u bestelt. De levertijd voor voorradige artikelen is drie werkdagen.

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.

    Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    We hebben meer op voorraad in de week vanaf 17-8-20
    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
    Wavelength Typ -
    Supply Voltage -
    Data Rate Max 1Gbps
    Product Range -

    Nvt

    1+ € 109,12 Prijs voor 5+ € 105,97 Prijs voor 10+ € 100,92 Prijs voor 25+ € 99,25 Prijs voor 50+ € 95,94 Prijs voor 100+ € 88,11 Prijs voor Meer prijzen...

    Aantal

    per stuk

    Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

    1+ € 109,12 5+ € 105,97 10+ € 100,92 25+ € 99,25 50+ € 95,94 100+ € 88,11 Meer prijzen...

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    - - 1Gbps -
    AFBR-57J9AMZ
    AFBR-57J9AMZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

    2454698

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3VDC
    Data Rate Max 7.3728Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    8 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    Beschikbaar tot einde voorraad
    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3VDC
    Data Rate Max 7.3728Gbps
    Product Range -

    8 Op voorraad

    1+ € 41,50 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Beschikbaar tot einde voorraad

    1+ € 41,50

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3VDC 7.3728Gbps -
    AFBR-57R5AEZ
    AFBR-57R5AEZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    2497330

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 4.25Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    6 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    Beschikbaar tot einde voorraad
    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.3V
    Data Rate Max 4.25Gbps
    Product Range -

    6 Op voorraad

    1+ € 31,52 Prijs voor 5+ € 29,69 Prijs voor 10+ € 27,85 Prijs voor 50+ € 26,96 Prijs voor 100+ € 26,07 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Beschikbaar tot einde voorraad

    1+ € 31,52 5+ € 29,69 10+ € 27,85 50+ € 26,96 100+ € 26,07

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.3V 4.25Gbps -
    AFBR-57D9AMZ
    AFBR-57D9AMZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.63 V, 8.5 Gbps

    2497329

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.63 V, 8.5 Gbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.63V
    Data Rate Max 8.5Gbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.63 V, 8.5 Gbps

    + Bekijk productvoorraad en levertijd

    1 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

    Beschikbaar tot einde voorraad
    Wavelength Typ 850nm
    Supply Voltage 3.63V
    Data Rate Max 8.5Gbps
    Product Range -

    1 Op voorraad

    1+ € 61,15 Prijs voor 5+ € 50,67 Prijs voor 10+ € 45,42 Prijs voor 50+ € 41,93 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    Beschikbaar tot einde voorraad

    1+ € 61,15 5+ € 50,67 10+ € 45,42 50+ € 41,93

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    850nm 3.63V 8.5Gbps -
    AFBR-5803AZ
    AFBR-5803AZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    9450041

    Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    BROADCOM

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps

    + Bekijk alle productinformatie

    BROADCOM 

    Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 100Mbps
    Product Range -

    Nvt

    1+ € 33,30 Prijs voor 5+ € 31,33 Prijs voor 10+ € 25,77 Prijs voor 50+ € 24,11 Prijs voor 100+ € 22,09 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 33,30 5+ € 31,33 10+ € 25,77 50+ € 24,11 100+ € 22,09

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm 5V 100Mbps -
    AFCT-5179AZ
    AFCT-5179AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

    1247612

    Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

    FOXCONN

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 125Mbps

    + Bekijk alle productinformatie

    FOXCONN 

    Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

    Wavelength Typ 1300nm
    Supply Voltage 5V
    Data Rate Max 125Mbps
    Product Range -

    Nvt

    1+ € 104,00 Prijs voor 5+ € 86,57 Prijs voor 10+ € 77,61 Prijs voor 50+ € 71,64 Prijs voor

    Aantal

    per stuk

    1+ € 104,00 5+ € 86,57 10+ € 77,61 50+ € 71,64

    Beperkt artikel
    Toevoegen
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm 5V 125Mbps -