Fibre Optic Products

: 35 gevonden producten
1 filter(s) geselecteerd
35 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Wavelength Typ
Min./max. Data Rate Max

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

filter toegepast
Fabrikant
= PHOENIX CONTACT
Geselecteerde vergelijken Vergelijken
Meer productgegevens Gegevens
Eigenschappen toevoegen aan de tabel

Selecteer de eigenschappen die u aan de kolommen aan het eind van de tabel wilt toevoegen.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Fabrikant / beschrijving
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Wavelength Typ Data Transmission Distance Data Rate Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

Data Rate Max 1Gbps

+ Bekijk alle productinformatie

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Nieuw

+ Bekijk levertijden

Levertijd 62 dagen

Wavelength Typ -
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

Nvt

1+ € 397,08 Prijs voor

Aantal

per stuk

1+ € 397,08

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

Data Rate Max 1Gbps

+ Bekijk alle productinformatie

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Nieuw

+ Bekijk levertijden

Levertijd 72 dagen

Wavelength Typ -
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

Nvt

1+ € 1.429,47 Prijs voor

Aantal

per stuk

1+ € 1.429,47

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM - FIBRE OPTICS

3293197

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 210,47

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9 - FIBRE OPTICS

3293213

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 347,49

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293215

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 333,24

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9 - FIBRE OPTICS

3293199

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 355,17

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
1907924
1907924 - RECEIVER, FIBRE OPTIC

3705687

PHOENIX CONTACT

RECEIVER, FIBRE OPTIC

per stuk

10+ € 30,01

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 10 Mult: 10
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM - FIBRE OPTICS

3293211

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

10+ € 165,42

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 10 Mult: 10
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293209

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 317,90

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT - FIBRE OPTICS

3293217

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 496,25

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9 - FIBRE OPTICS

3293214

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 317,90

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-PP-SB-SC:6
FOC-PP-SB-SC:6 - FIBRE OPTICS

3293218

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 229,76

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT - FIBRE OPTICS

3293225

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

12+ € 0,99

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 12 Mult: 12
- - -
FOC-PP-SB-LC:6
FOC-PP-SB-LC:6 - FIBRE OPTICS

3293216

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 229,76

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293200

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 325,58

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-MM
FOC-FDX20-PP-STD6-MM - FIBRE OPTICS

3293212

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 217,05

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9 - FIBRE OPTICS

3293206

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 303,65

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-CRIMPSPLICE-PROTECT
FOC-CRIMPSPLICE-PROTECT - FIBRE OPTICS

3293196

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

12+ € 1,84

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 12 Mult: 12
- - -
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY - FIBRE OPTICS

3293223

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 827,00

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FL SFP FX
FL SFP FX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285264

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

Wavelength Typ 1310nm
Data Rate Max 100Mbps

+ Bekijk alle productinformatie

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series Nieuw

+ Bekijk levertijden

Levertijd 36 dagen

Wavelength Typ 1310nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 100Mbps

Nvt

1+ € 170,33 Prijs voor

Aantal

per stuk

1+ € 170,33

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 100Mbps
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM - FIBRE OPTICS

3293205

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 202,80

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9 - FIBRE OPTICS

3293203

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 564,55

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM - FIBRE OPTICS

3293201

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

FIBRE OPTICS

per stuk

1+ € 324,48

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- - -
FL SFP FX SM
FL SFP FX SM - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285265

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

Wavelength Typ 1310nm
Data Rate Max 100Mbps

+ Bekijk alle productinformatie

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series Nieuw

+ Bekijk levertijden

Levertijd 36 dagen

Wavelength Typ 1310nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 100Mbps

Nvt

1+ € 283,05 Prijs voor

Aantal

per stuk

1+ € 283,05

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 100Mbps
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

PHOENIX CONTACT

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

Wavelength Typ 1310nm
Data Rate Max 1Gbps

+ Bekijk alle productinformatie

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Nieuw

+ Bekijk levertijden

Levertijd 36 dagen

Wavelength Typ 1310nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

Nvt

1+ € 429,81 Prijs voor

Aantal

per stuk

1+ € 429,81

Beperkt artikel
Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 1Gbps