Network Analyser Kits

: 9 gevonden producten
Indeling filter:
0 filter(s) geselecteerd
9 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Fabrikant
Min./max. Kit Contents
Verpakking

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

 
Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Kit Contents Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FTK2000
FTK2000 - Singlemode Fiber Verification Kit, SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 Singlemode Source

1699342

Singlemode Fiber Verification Kit, SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 Singlemode Source

FLUKE NETWORKS

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

1 KIT à

1+ € 3.797,00

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 singlemode source, and carrying case -
33-928
33-928 - Network Analyzer Kit, 33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Case

2283715

Network Analyzer Kit, 33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Case

IDEAL

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ € 675,00 5+ € 661,50 10+ € 648,00 20+ € 634,50

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Carrying Case, User Manual -
MAX79356SNF#
MAX79356SNF# - NETWORK ANALYZER KITS

3927460

 
Nieuw product
Data Sheet
+
RoHS

NETWORK ANALYZER KITS

MAXIM INTEGRATED / ANALOG DEVICES

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Niet annuleerbaar/Niet retourneerbaar

1+ € 748,07

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- -
UTP05
UTP05 - Atlas IT Network Cable Analyzer

2808406

Atlas IT Network Cable Analyzer

PEAK

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
Niet annuleerbaar/Niet retourneerbaar

1+ € 106,24

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
UTP05 Instrument, 2x Miniature Terminators, 2x Short Patch Cables, User Guide, Enet Wiring Chart -
UTP05E.
UTP05E. - ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

2852080

ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

PEAK

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

2+ € 313,51

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 2 artikelen Veelvouden van 2 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 2 Mult: 2
UTP05 Cable Analyser, 24 Pcs of Identified Terminators, Terminators, Peak RJ11-RJ45 Adapters, Case -
TNP850K1
TNP850K1 - Net Prowler Pro Kit

2822472

Net Prowler Pro Kit

PLATINUM TOOLS

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
Niet annuleerbaar/Niet retourneerbaar

1+ € 943,00

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
- -
LRAT-2000-KIT
LRAT-2000-KIT - Network Analyser Kit, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Battery

2109725

Network Analyser Kit, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Battery

FLUKE NETWORKS

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

1 KIT à

Beperkt artikel
LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Alkaline Battery, Start Guide -
PA1902
PA1902 - 8-Way RJ45 Modular Adapter

2822469

8-Way RJ45 Modular Adapter

PALADIN TOOLS

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
Niet annuleerbaar/Niet retourneerbaar
Beperkt artikel
- -
TSS200
TSS200 - Snap Shot&trade

2822445

Snap Shot&trade

PLATINUM TOOLS

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen
Niet annuleerbaar/Niet retourneerbaar
Beperkt artikel
- -